Молодіжне інтелектуально-розважальне шоу у Казанківському селищному клубі №1

Дата: 17.02.2020 11:25

14 лютого до дня закоханих у Казанківському селищному клубі №1 відбулось молодіжне інтелектуально-розважальне шоу, яке підготували та провели директор селищного клубу Володимир Галкін, художній керівник, ведуча святкового заходу Альона Болотських та Дмитро Скакун.

Хто розумніший, спритніший, уважний – хлопці чи дівчата, з‘ясовували команда хлопців з Казанківського професійного аграрного ліцею і дівчата, старша група учасників художньої самодіяльності клубу №1. Вечір пройшов дуже швидко і непомітно. Різні конкурси, ігри та бліцопитування проходили весело і цікаво. Діти та гості програми отримали масу задоволення та позитиву. Дівчата демонстрували свою інтуїцію, швидкість, почуття гумору, а хлопці – стратегічне мислення, тактовність до прекрасної половини. Конкурсно-розважальна програма складалась з 6 раундів, а оцінювало конкурсантів вимогливе журі у складі Андрія Баланського, Миколи Болотських та Валерія Агеєва. Отже градус вечора «зашкалював», емоції вирували, кожен завзято підтримував свою команду.

Команду дівчат представляли Діана Задерецька, Валерія Пилипчук, Яна Трощинська, Карина Удод , а хлопців – Дмитро Швагер, Володимир Іскра, Даніїл Клімов, Денис Опанович.

Перемогли дівчата! Однак хлопці теж завзято, по бойовому змагалися, але, як виявилось, дівчата не тільки прекрасна половина людства, а ще й найрозумніша. Усі учасники свята були нагороджені подарунками.

Гра була захопливою та непередбачуваною, атмосфера у залі була надзвичайно теплою та доброзичливою.