І етап обласного конкурсу читців – декламаторів «Поетична пристань»

Дата: 14.02.2020 11:13

З метою пошуку та підтримки талановитої, обдарованої молоді, патріотичного виховання учнів засобами української літературної творчості, сьогодні « Будинком дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради» проведено І етап обласного конкурсу читців – декламаторів «Поетична пристань».

У конкурсі прийняли участь 6 колективів закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради. 9 учасників з Казанківських ЗЗСО І –ІІІ ступенів № 1, №2, № 4; Михайлівського, Новоданилівського ЗЗСО І –ІІІ ступенів;

Казанківської гуманітарної гімназії випробовували свої сили у конкурсі читців-декламаторів. Згідно положення конкурсу, його учасники поділялися на дві вікові категорії: І вікова категорія – 10 – 14 років та ІІ вікова категорія – 15 – 18 років читали твори за номінаціями «Твори національного патріотичного спрямування» і « Гумористичні твори».

Склад журі конкурсу методисти відділу освіти, молоді та спорту селищної ради А. Дмитренко та І. Пліска, директор «Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради» Л. Перова визначили переможців І етапу обласного конкурсу та нагородили Грамотами відділу освіти, молоді та спорту виконкому Казанківської селищної ради:

І вікова категорія:

І місце - Ксенію Болотських , ученицю Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст, № 4, кер. Болотських А.Ю.

ІІ місце Соломію Луку, ученицю Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст., № 1, кер. Євсікова В.В.

ІІ місце – Нікіту Сумлінного, учня Казанківської гуманітарної гімназії, кер.Головіна В.О.

ІІІ місце – Вікторію Долженко , ученицю Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст.. №2, кер. Ткаченко Л.М.

ІІІ місце – Катерину Логонюк , ученицю Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., кер. Недвига Н.Г.

ІІ вікова категорія

І місце - Валерію Прутян, ученицю Казанківської гуманітарної гімназії, кер. Коростиль В.О.

ІІ місце – Софію Капусту, ученицю Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ст., кер. Чупіра В.А.

ІІ місце – Наталію Черненко, ученицю Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст., № 1, кер. Манжос Т.Д.

ІІІ місце – Карину Недвигу, ученицю Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст., № 2, кер. Ткаченко Л.М.

Щиро вітаємо наших юних переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості в подальших конкурсних випробуваннях!