A A A K K K
для людей із порушенням зору
Казанківська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Вітаємо переможців олімпіад!

Дата: 17.12.2019 14:21
Кількість переглядів: 333

Вітаємо переможців олімпіад!

01 грудня на базі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ (районний) етап олімпіади з німецької мови. Участь в олімпіаді взяли учні Казанківської гуманітарної гімназії.
Вітаємо учнів - призерів олімпіади з німецької мови та вчителя !
8 клас:
ІІ місце – Ізотов Ярослав, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Палигіна М.О.
9 клас:
ІІ місце – Подобєд Назар, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Палигіна М.О.
Скубєліна Вікторія, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Палигіна М.О.

8 грудня на базі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулася олімпіада з біології . Участь в предметній олімпіаді взяли учні Казанківського ЗЗСО І-ІІІст. №2, Казанківського ЗЗСО І-ІІІст. №4, Казанківської гуманітарної гімназії, Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Казанківського ПАЛ, Великоолександрівського ЗЗСО І-ІІ ст., Троїцько-Сафонівського ліцею, Володимирівського ЗЗСО І-ІІІст., Веселобалківської ЗОШ І-ІІ ст.

Вітаємо учнів - переможців олімпіади з біології та вчителів !

8 клас:
І місце- Бахуринський Денис, Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст, вчитель – Заєць О.В.
ІІ місце – Ізотов Ярослав, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Данильчак Ю.В.
ІІ місце - Василець Наталія, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель-Данильчак Ю.В.
ІІІ місце –Антонов Влад, Казанківський ЗЗСО ЗЗСО І-ІІ ст. №2, вчитель-Фурсова Т.В.
ІІІ місце - Корж Світлана, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №4, вчитель- Скрипник Л.І.

9 клас:
І місце- Мішура Максим, Великоолександрівський ЗЗСО І-ІІ ст, вчитель-Тристан Т.В.
ІІ місце - Висоцька Вікторія, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель-Данильчак Ю.В.
ІІ місце -Ярошенко Віталій, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №4, вчитель-Скрипник Л.І.
ІІІ місце – Недвига Карина, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, вчитель – Фурсова Т.В.
ІІІ місце – М’ясоєдова Анастасія, Володимирівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель- Омельчак О.П.

10 клас:
І місце – Лозова Мар’яна, Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст, вчитель – Заєць О.В.
ІІ місце – Мулява Марина, Казанківський ПАЛ, вчитель – Коноваленко Н.М.
ІІ місце – Харченко Вікторія, Казанківський ПАЛ, вчитель – Баранюк Л.Г.
ІІІ місце – Буліч Іван, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Данильчак Ю.В.

11 клас:
І місце – Пруба Роман, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст №4, вчитель – Скрипник Л.І.
ІІ місце – Кирпічова Ганна, Володимирівський ЗЗСО І-ІІІ ст, вчитель – Омкльча О.П.
ІІІ місце – Лобяк Тетяна, Троїцько-Сафонівський ліцей, вчитель – Гальченко І.С.
ІІІ місце – Кудінова Єлизавета, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Данильчак Ю.В.
ІІІ місце – Косяков Богдан, Казанківський ПАЛ, Коноваленко Н.М.

07 та 08 грудня на базі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 відбулися ІІ (районні) етапи олімпіади із зарубіжної літератури та англійської мови.
Участь в предметних олімпіадах взяли учні: Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №4, Казанківської гуманітарної гімназії, Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Веселобалківської ЗОШ І-ІІ ст., Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Володимирівського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Казанківського ПАЛ

Вітаємо учнів - переможців олімпіади із зарубіжної літератури та вчителів!

9 клас:
ІІ місце – Онищук Яна, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Фурсова А.О.;
Петручок Дарія, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, вчитель – Задерецька Н.М.;
ІІІ місце – Пильник Амалія, Веселобалківська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель – Усик О.В.;

10 клас:
ІІ місце – Пужанська Віолета, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Фурсова А.О.;

11 клас:
ІІ місце – Червона Єлизавета, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Фурсова А.О.;
ІІІ місце – Кириленко Аліна, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, вчитель – Задерецька Н.М.

Вітаємо учнів - переможців олімпіади з англійської мови та вчителів!
8 клас:
ІІ місце – Своріна Анастасія, Володимирівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель – Захарченко А.В.;
ІІІ місце – Грек Даніїл, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, вчитель – Кирнос С.О.;

9 клас:
ІІ місце – Бельмак Владислав, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Палигіна М.О.;
Ярошенко Віталій, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, вчитель – Кирнос С.О.;
ІІІ місце – Пшенична Вікторія, Володимирівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель – Захарченко А.В.;

10 клас:
ІІІ місце – Прутян Валерія, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Ніцак Л.В.;

11 клас:
І місце – Кудінова Єлизавета, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Палигіна М.О.;
ІІ місце – Мілєйко Дарія, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, вчитель – Кирнос С.О.;
Капуста Софія, Новоданилівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель – Верба Н.А.

14 грудня на базі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 відбувся ІІ (районний) етап олімпіади з правознавства.
Участь в олімпіаді взяли учні Казанківської гуманітарної гімназії, Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2, Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1,,Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Вітаємо учнів - переможців олімпіади з правознавства та вчителів!

І місце – Висоцька Вікторія, Казанківська гуманітарна гімназія, вчитель – Ковальчук О.Д.;
ІІ місце – Барзєнкова Єлизавета, Новоданилівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель – Корецька Л.І.;
ІІІ місце – Петручок Дар’я, Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, вчитель – Скрипник В.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь