Відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради

Дата: 11.12.2019 10:18

Відбулось засідання постійної
комісії Казанківської селищної ради

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, яке провів голова комісії С. Дяченко. В роботі комісії взяли участь Казанківський селищний голова О. Асмолов, секретар селищної ради Л. Міненко, заступник селищного голови О. Шевчук.
Депутати обговорили сім проектів рішень порядку денного чергової ХХІ сесії сьомого скликання. Заступник селищного голови О. Шевчук ознайомила з проектом рішення «Про створення Відділу культури та туризму виконавчого комітету Казанківської селищної ради» та доповіла про необхідність створення відділу, про затвердження положення, штатної чисельності, які провести необхідні дії щодо державної реєстрації відділу. Обговорили та погодили зміни до структури та штатної чисельності апарату селищної ради та її виконавчого органу. Секретар селищної ради Л. Міненко ознайомила з проектом рішення «Про умови оплати праці селищного голови та його заступників на 2020 рік». Обговорили та погодили проект рішення щодо прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району Миколаївської області до комунальної власності селищної ради рухоме майно, що перебувало на балансі комунальної установи «Казанківський районний центр по обслуговуванню закладів освіти та культури». Також погодили передачу у приватну власність громадянину шляхом викупу (укладення договору купівлі-продажу) нежитлове приміщення, що знаходиться в селі Миколаївка.
О. Шевчук доповіла про зміни до бюджету селищної ради на 2019 рік, а основним питанням засідання комісії було розгляд та ухвалення проекту головного фінансового документа – бюджет на 2020 рік. Після детального обговорення члени постійної комісії вирішили рекомендувати раді розглянути на пленарному засіданні запропоновані проекти рішень.

Постоянная встреча
Комиссия Совета села kazankívs?koí?

Сегодня состоялось заседание постоянной комиссии в села по планированию и учёта бюджета и финансов, коммунальных собственности и социально-экономического развития, которая провела дяченко. В работе комиссии принял участие глава о. Асмолов, секретарь в л. Миненко, заместитель seli?nogo. Шевчук.
Депутаты обсудили семь проектов повестки дня в. Заместитель seli?nogo глава о. Шевчук встретился с проектом решения "о создании департамента культуры и туризма исполнительного комитета села" и сообщил о необходимости создания департамента, о том, что мы обсудили и ориентировочные изменения в структуре и Номинальной Совета и его исполнительного органа. Секретарь села л. Миненко oznajomila с проектом решения "об условиях оплаты труда главы села и его чиновников на 2020 год". обсудили и договорились проект решения о принятии совместного имущества территориальных сообществ что ли Состоялся на балансе коммунальных учреждений "Чарльстон район центр по службе образования и культуры". также совершил трансфер в частную собственность гражданина путем выкупа (договор покупки-продажи)
Ой. Шевчук сообщил об изменениях в бюджете села на 2019 год, а главный вопрос комиссии - обзор и принятие проекта основного финансового после подробной дискуссии, члены постоянной комиссии решили рекомендовать совет Для обзора пленарного заседания