Відбулась позачергова ХХ сесія Казанківської селищної ради 7 скликання

Дата: 20.11.2019 14:00

Сьогодні о 10.00 годині відбулась позачергова ХХ сесія 7 скликання Казанківської селищної ради. В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули два питання. З метою формування складу Госпітальної ради Східного госпітального округу Миколаївської області депутати делегували трьох представників нашої громади для роботи у раді Східного госпітального округу. Казанківську громаду будуть представляти представники закладів охорони здоров‘я В. Соколов і О. Момотенко та депутат селищної ради В. Дорошенко. Також одноголосно підтримали проект рішення «Про прийняття Казанківською селищною радою повноважень у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та покладено повноваження на державних реєстраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг».
Засідання сесії пройшло злагоджено та організовано.