Відбулися обласні змагання з шахів

Дата: 18.11.2019 08:15

14 листопада в м. Вознесенськ відбулися змагання з шахів ХІХ Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад області, в яких взяли участь 17 команд. Нашу громаду представив Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів у складі: Губарєв Артем, Гук Андрій та Кириченко Вікторія на чолі з керівником Шабліяном Дмитром Євгенійовичем – вчителем фізичної культури. Напружені, але дуже цікаві видалися змагання. Учасники усіх команд демонстрували яскраві комбінації, фантастичні задуми, блискучі ходи. Завдяки грамотним настановам, порадам Дмитра Шабліяна перед змаганнями, наші спортсмени посіли почесне шосте місце з чим ми і вітаємо наших учасників, зичимо міцного здоров’я, творчих успіхів в навчанні та перемог в спорті.