Як сьогодні пройшли «пари» у студентів «Університету третього віку»

Дата: 14.11.2019 16:38

Сьогодні, 14 листопада, в приміщенні центральної районної бібліотеки смт. Казанка відбулося чергове засідання «Університету третього віку». Факультет «Навколо світу» переніс слухачів до поселень Аміші, життя цього народу дуже здивувало та зацікавило всіх присутніх. Далі здійснили віртуальна подорож до чудес Кавказу, такі як Єреванський каскад, Мартвільські каньйони та священний Стовп Кацхи. «Мистецький» факультет запросив всіх на музичне мистецтво, тема якого історія написання пісні «Надежда», а «Цікавий світ» відкрив для пенсіонерів розділ «Світ тварин». Зацікавив слухачів і факультет «Рукоділля», на якому ознайомились із картинами зі стрічок, які зробила власними руками «студентка» Логонюк Олена Іванівна. Завершилось засідання факультетом «Основи здоров’я та здоровий спосіб життя» на тему «Тренуємо наш мозок».
Цікаві та корисні лекції підготували працівники бібліотеки Буднік О.П, Пойда Л.М. та психолог територіального центру Перевозчикова В.В.