Вони робили цю красу!

Дата: 13.11.2019 11:52

Як зазначають селищний голова Олексій Асмолов, багато жителів нашого селища у коментарях до публікації «Власними руками створюємо максимальний комфорт для мешканців громади», особливу подяку і вдячність заслуговують працівники територіального центру Ганна Мерзлікіна, Вікторія Перевозчикова, Юлія Гридіна, а також Василь Лущишин і Сергій Асмолов, які вложили в цей проект свою душу і фантазію. Адже саме вони за власною ініціативою розробили дизайн і власноруч висадили квіти, мальовничо облаштували ландшафт між новозбудованим тротуаром і проїжджою частиною цієї пожвавленої вулиці смт Казанка. Добре, коли в громаді є такі креативні й ініціативні люди. А тепер чекаємо на подальше чарівне перетворення цієї вулиці.