Власними руками створюємо максимальний комфорт для мешканців громади

Дата: 12.11.2019 11:23

Як ми вже повідомляли, завершено будівництво тротуару від лікарні до магазину «Книги». Однак роботи по благоустрою цієї жвавої артерії нашого селища продовжуються. Вирішили своїми руками створити гарний, привабливий ландшафт - квітники, які будуть приносити максимальний комфорт, неймовірно затишну атмосферу, а також почуття гордості за своє творіння. Робітники з благоустрою спочатку належним чином підготовили грунт, потім розстелили агроволокно, це екологічно чистий, міцний і легкий матеріал, який запобігає зростанню бур‘янів, потім висадили декоративні кущі та квіти, зверху засипали корою, щебенем та відсівом. Таке рукотворне творіння виглядає виграшно і чудово поєднується з рослинністю. Далі планується встановити лавочки, урни та фонарі. Дуже приємно спостерігати, як поступово перетворюється вулиця Центральна.