Дітки Михайлівського садочка «Ромашка» демонстрували свої творчі здібності та вміння

Дата: 12.11.2019 09:08

8 листопада на базі Михайлівського закладу дошкільної освіти « Ромашка» для керівників закладів дошкільної освіти Казанківської громади відбувся семінар «Формування патріотизму дошкільнят – цілеспрямований процес впливу на особистість». У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту С. Бондар та методист Г. Шкуріна. Захід розпочався з привітання вихованців закладу веселим таночком, де кожна дитина продемонструвала свої творчі здібності та вміння. Директор дошкільного закладу Л. Остапенко презентувала систему роботи з патріотичного виховання дітей дошкільного віку. У практичному блоці семінару присутні мали змогу переглянути заняття, яке підготувала вихователь К. Стукаленко. Дітки продемонстрували свої знання про свою державу, державні та народні символи. Влучні жарти дітей полонили серця всіх присутніх. На згадку про семінар у кожного учасника залишилися буклети з цікавими порадами та сувеніри від юних вихованців. Співпраця та обмін досвідом приносять високі результати у роботі та вихованні наших дітей. Дякуємо колективу ЗДО «Ромашка» за співпрацю, креативність та творчий підхід у роботі.