Відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 12.11.2019 09:03

Сьогодні, в святково прикрашеному залі районного будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Працівників культури вітали Казанківський селищний голова О. Асмолов, голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації І. Онищенко. У своєму привітанні селищний голова подякував працівникам відділу культури, клубним працівникам, самодіяльним артистам нашої об‘єднаної територіальної громади за таку важливу для суспільства працю, за культурне виховання, за те що звеличують наш край та вселяють надію на краще. Своїх колег також привітала завідувач сектору культури та туризму селищної ради Наталія Пихтіна, яка зазначила, що культпрацівники – це творчі, емоційні люди, які допомагають всім розуміти і цінувати прекрасне, сприяють збереженню українських традицій. Побажала всім міцного здоров‘я, здійснення всіх заповітних мрій, а також творчого ентузіазму, оригінальних ідей та завжди мати гарний настрій.
За сумлінну, плідну працю вагомий особистий внесок у розвиток української культури, аматорського мистецтва, організацію змістовного дозвілля та з нагоди професійного свята Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва оголошено Подяку селищного голови:
Кошулап Тетяні Миколаївні – директору Троїцько-Сафонівського сільського будинку культури;
Мазур Анжелі Миколаївні – директору Миколаївського сільського будинку культури;
Васькевич Ларисі Дмитрівні – директору Дмитрівського сільського будинку культури;
Петренко Олені Пилипівні – директору Михайлівського сільського будинку культури;
Болотських Альоні Юріївні – художньому керівнику Міського клубу №1;
Чудновцевій Ніні Миколаївні – керівнику зразкового колективу теара слова «Ранок» Троїцько-Сафонівського СБК;
Колективу комунального закладу «Публічна бібліотека Казанківської селищної ради».