Відбувся семінар-практикум вчителів «Захист Вітчизни»

Дата: 12.11.2019 08:57

6 листопада на базі Казанківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 відбувся семінар-практикум вчителів «Захист Вітчизни» на тему «Формування громадянської активності учнів, їх готовність до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій». Учитель предмету «Захист Вітчизни» Скрипник Василь Васильович підготував презентацію щодо формування громадянської активності молодого покоління, у якій висвітлив основні напрями та методи, за якими здійснюється військово – патріотичне виховання у школі. Учасники семінару мали змогу відвідати урок учнів 11 класу,тема якого була «Індивідуальні засоби захисту». Учнями було продемонстровано різні види засобів індивідуального захисту та провели для учасників семінару майстер клас по застосуванню їх в разі надзвичайної ситуації. По закінченню уроку учасники семінару продемонстрували виховний захід «З Україною в серці», у якому взяли участь учні закладу. Під час підведення підсумків семінару вчителі поділилися своїми враженнями, відзначили високий рівень підготовки та зазначили, що виховання справжніх патріотів України передбачає забезпечення гармонійного співвідношення різних методів виховання учнів, які у майбутньому будуть без вагань служити на славу Україні.