У міському клубі №1 відремонтували та обладнали приміщення обрядового залу

Дата: 12.11.2019 08:36

Вчора відбулось засідання комісії з передачі в оренду об‘єктів комунальної власності Казанківської селищної ради, яку очолює заступник селищного голови Олена Шевчук. На комісії вирішили відремонтований обрядовий зал, який знаходиться в міському клубі №1, надавати в оренду мешканцям громади для проведення урочистих заходів, свят та інших подій. Після засідання члени комісії побували у цьому закладі культури де оглянули відремонтоване приміщення. Тут встановили кондиціонер, четверо дверей, пошпатлювали та пофарбували стіни, а також зробили гарні інсталяції, змонтували сучасну натяжну кольорову стелю, виклали керамічною плиткою підлогу, підключили три електросвітильника. Подбали й про зручності на кухні: встановили мийки, виготовили столи, провели воду. Також придбали весь необхідний посуд, електром‘ясорубку, електроплиту, сьогодні вже встановили бойлер на 80 літрів. З селищного бюджету на це було виділено 68 тисяч гривень. До кінця року планується придбати холодильник, електродуховку та забезпечити функціонування зливної каналізації. Тож у цьому затишному залі зможе розміститись до 80 відвідувачів.
Також в роботі комісії взяли участь депутати селищної ради по округу №1 Олена Коніщук та голова комісії з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку Сергій Дяченко.