Чужих дітей не буває

Дата: 04.11.2019 08:11

Сьогодні відбулась зустріч селищного голови Олексія Асмолова з начальником Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Іриною Челнаковою. Мова йшла про виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, це стосується злісних неплатників аліментів. Тепер закон передбачає нові засоби примусового виконання рішень до боржника, який не сплачує аліменти більше ніж 6 місяців. Варто відзначити, що ставиться питання про посилення відповідальності не лише за несплату аліментів на дітей, а й на утримання одного з подружжя, батьків або інших членів сім‘ї. Суспільно корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення оплачуваних робіт вид яких визначає відповідний орган місцевого самоврядування. При цьому за виконання суспільно корисних робіт порушнику нараховується плата за виконану ним роботу. Оплата праці здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у розмір, не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці. В кінці зустрічі узгодили алгоритм виконання та контролю за відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.