Мрія дмитрівських діточок здійснилась

Дата: 01.11.2019 08:59

Вчора в селі Дмитрівка було свято, об 11 годині відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика, якого так чекали сельчани. Зібралися малеча з батьками, школярі та небайдужі жителі громади. На ігровому майданчику вирувало життя, наче у вулику, тут знаходили розваги і малеча, і дорослі. Пісочниця, різні спортивні знаряддя, гойдалки, турніки, кільця для віджимання, дві зручні лавки, все розфарбовано та огорожено кольоровим парканом. Ще за проханням дітей і батьків планується встановити карусель. А почалося все з того, що місцевий майстер на всі руки Малик Сергій Мар‘янович разом з Рижик Ніною Мар‘янівною знаходили цікаві ідеї в інтернеті, все розрахували, спланували і подали клопотання до селищної ради. Коли кошти були виділені, закупили всі необхідні матеріали і Сергій Мар‘янович швиденько власноруч все зробив. Місцеві активісти так пройнялися цією справою, що у них ще дуже багато креативних ідей, які планують втілити в життя. Л. Баланенко подякувала жителів громади за небайдужість до рідного села. «Побільше б таких людей. От тепер треба все берегти, не псувати ці споруди, нехай все збережеться надовго», - зазначила в.о. старости Л. Баланенко, а також подякувала селищному голові О. Асмолову, що сприяв у побудові сільського дитячого ігрового майданчика. Червону стрічку перерізали маленькі учасники заходу Трощинська Маша та Вознєв Захар. Директор сільського будинку культури Л. Васькевич підготувала і організувала чудовий святковий концерт. Пісні та веселі частівки виконували місцеві аматори А. Курачова, В. Конограєва, К. Комощук, Т. Вознєва. Запальні таночки танцювали В. Давиденко, Д. Вознєва, А. Комощук, К. Комощук, Т. Вознєва, А. Лашкул, А. Курачова, гумореску П. Глазового прочитала пенсіонерка Н. Г. Вознєва, а вихованці дитсадка «Сонечко» читали віршики та проводили різноманітні конкурси. Цього дня було сонячно, весело і радісно, дитячі обличчя сяяли від задоволення. Всіх присутніх на святі пригощали гарячим, запашним чаєм та солодощами. Діти не розходилися до самого вечора. Тепер їм є де збиратися і проводити час з користю.

Фото без описуФото без опису