Відновлюють дах Дмитрівського сільського будинку культури

Дата: 30.10.2019 16:18

29 жовтня відбулась сесія Казанківської селищної ради. Одне із основних питань, які були винесені на затвердження сесії – це спрямування додаткового фінансового ресурсу в поточному році на фінансування соціальної сфери. Депутати поіменним голосуванням одноголосно затвердили зміни до селищного бюджету на 2019 рік, де передбачено і поточний ремонт даху Дмитрівського сільського будинку культури. Як повідомила в.о. старости Лідія Баланенко, вже сьогодні розпочались роботи. Будівельники знімають старий шифер, ретельно перевіряють кроквяні системи. При перевірці виявили гнилу, та критично пошкоджену деревину. Щоб уникнути негативних наслідків в майбутньому, частково проводять її заміну. Також монтують гідробар‘єр, який захищатиме дерев‘яні конструкції від псування. «Наш будинок культури завжди йде в ногу з теперішнім часом, і люди, які тут працюють, дарують жителям села тепло і свято. Директор будинку культури Лариса Васькевич проводить різні культурно-масові заходи, які так важливі для сільських мешканців, адже у селі не так багато місць, де люди могли б збиратись та проводити дозвілля. Тому сільські жителі будуть щиро вдячні за проведений ремонт даху і це дасть змогу зберегти споруду від руйнування», - говорить в.о. старости Лідія Баланенко.