Турнір з мініфутболу

Дата: 29.10.2019 09:58

26 жовтня вiдбувся турнiр з мiнiфутболу серед вихованцiв ДЮСШ 2009-2010 та 2007-2008 років народження, який проходив на стадiонi "Колос" в смт Казанка, присвячений 75-iй рiчницi визволення Украiни вiд нацистських загарбникiв. В турнiрi взяли участь команди мунiципальноi ДЮСШ м.Новий Буг, ДЮСШ Новобузького вiддiлу освiти, Казанкiвської ДЮСШ та Червонобаштанської ЗОШ Новополтавської ОТГ. Результати турнiру з футболу серед учнiв 2009-2010 р.н: 1 мiсце - червонобаштанськi футболiсти, 2-Казанкiвська ДЮСШ, 3 - Новий Буг МДЮСШ. Серед учнiв 2007 -2008 р.н: 1мiсце за червонобаштанськими футболiстами, 2- Новий Буг ДЮСШ(освiта), 3 -Казанкiвська ДЮСШ. Юнi футболiсти нагородженi кубками, медалями та солодощами.