Проводиться ремонт пішохідного місточка

Дата: 28.10.2019 15:15

Пішохідний місток, неподалік від Казанківського закладу загальної середньої освіти №2, через русло, де колись протікала річка Висунь, з часом став майже не придатним для користування, адже всі його дерев‘яні частини від часу і впливу негоди прогнили і втратили необхідну міцність. Як говорять мешканці, місток в такому стані, що страшно по ньому ходити, особливо ввечері, йдеш і боїшся провалитись. Тож за дорученням Казанківського селищного голови Олексія Асмолова робітники з благоустрою комунального господарства «ДоброБуд» демонтували трухляві бруси, дошки і зараз встановлюють нові дерев‘яні конструкції. Тепер мешканці громади, в тому числі і учні, можуть безпечно користуватись цим пішохідним місточком.