Відбулось чергове засідання виконкому Казанківської селищної ради

Дата: 28.10.2019 15:12

Сьогодні, 28 жовтня, о 9.00 відбулось чергове засідання виконавчого комітету Казанківської селищної ради, яке провів заступник селищного голови Л. Новицький. Члени виконкому розглянули низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності нашої громади. Загалом було розглянуто 13 питань. Зокрема, погодження проектів рішень ради про внесення змін до бюджету на 2019 рік і до положення про старосту сіл та селищ об‘єднаної громади, про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів у першому півріччі 2019-2020 навчального року. Розглянули заяву мешканки смт Казанки щодо надання допомоги на поховання, члени виконкому вирішили надати таку допомогу за рахунок коштів із бюджету селищної ради. Погодили порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку. Члени виконкому затвердили чотири висновки опікунської ради про негайне відібрання малолітніх дітей, про визначення участі у вихованні та спілкуванні батьків з дитиною, та про доцільність призначення опікуна недієздатним особам.
З усіх розглянутих питань виконавчий комітет Казанківської селищної ради ухвалив відповідні рішення.