Працівники терцентру надавали соціальні послуги в селах об‘єднаної громади

Дата: 28.10.2019 08:40

Минулого тижня працівники територіального центру надавали соціальні послуги особам похилого віку та інвалідам, які проживають на території сіл Троїцько-Сафонове та Миколаївка. Завідувач відділення денного перебування, адресної допомоги, соціального захисту сім`ї, дітей та молоді О. Козострига відвідала багатодітні сім`ї та надала роз`яснення про нові види соціальних послуг які надаються відділеннями територіального центру. Фахівець відділення соціальної допомоги вдома О. Литвинцева відвідала пенсіонерів.
В приміщенні сільських бібліотек відбулися засідання слухачів «Університету третього віку». Бібліотекар С. Малюченко провела цікаве засідання з факультету «Основи здоров'я та здоровий спосіб життя», тема якого була «Як жити довго здоровим, щасливим і радісним», а також пригостила пенсіонерок вітамінними корисними цукерками приготованими власноруч. Лекції були цікаві та змістовні, а по завершенню заняття слухачі потішили чудовою піснею, талант яких заворожив присутніх своїм виконанням.
Перукар С. Грек особам похилого віку надала безкоштовні перукарські послуги.