Відбулось засідання постійної комісії з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку

Дата: 25.10.2019 15:46

Сьогодні 25 жовтня відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, яке провів голова комісії С. Дяченко. В роботі комісії взяли участь Казанківський селищний голова О. Асмолов, секретар селищної ради Л. Міненко, заступник селищного голови з питань фінансів, економічного розвитку та комунального майна О. Шевчук.
Депутати розглянули 6 питань, що стосуються життєдіяльності громади, обговорили проекти рішень порядку денного чергової ХVІІІ сесії сьомого скликання. Погодили проект рішення про затвердження переліку адмінпослуг, які надаватимуться через відділ ЦНАП. Переліком адмінпослуг, що надаватимуться через відділ ЦНАП передбачено 100 послуг, а це реєстрація/зняття з реєстрації мешканців, паспортні, нотаріальні послуги, державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація нерухомості, бізнесу, земельні питання, питання місцевого значення, соціальні послуги, послуги Управління Пенсійного фонду України. Також переліком адмінпослуг, які надаватимуться через віддалені робочі місця в селах Великоолександрівка, Миколаївка, Михайлівка, Новоданилівка і Троїцько-Сафонове, передбачено 17 видів послуг – реєстрація/зняття з реєстрації, нотаріальні, паспортні послуги та державна реєстрація актів цивільного стану. Підтримали проект рішення щодо затвердження структури та граничної чисельності працівників житлово- комунального господарства селищної ради в новій редакції. Заступник селищного голови О. Шевчук докладно доповіла щодо необхідності внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік. Основним питанням, що виноситься на затвердження сесії селищної ради є спрямування додаткового фінансового ресурсу в поточному році на суму 1968334 гривні на фінансування соціальної сфери, а саме на придбання пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини, на виплату одноразової допомоги на забезпечення водою військовослужбовців, які виконують або виконували службовий обов’язок в антитерористичній операції на сході України, на покриття додаткової потреби на фінансування заробітної плати іншому персоналу закладів загальної середньої освіти, а це помічникам вихователям гуманітарної гімназії, водіям, що забезпечують підвіз дітей, технічним працівникам, бібліотекарям, кухарям, сторожам, завгоспам, на оплату спожитого природного газу закладам загальної середньої освіти, на придбання будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту Миколаївського ЗЗСО, на придбання будівельних матеріалів на проведення поточного ремонту спортивного залу Новоданилівського ЗЗСО, на придбання демонстраційних столів для кабінетів хімії і фізики Троїцько-Сафонівського ліцею, на поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти Казанківських ЗЗСО № 1 та № 2, на фінансування заробітної плати педагогічним працівникам позашкільної освіти в зв’язку з підвищенням заробітної плати з 01.09.19 року на 10 відсотків, на проведення поточного ремонту та придбання сценічного одягу Михайлівському сільському клубу, поточного ремонту Дмитрівського та Троїцько-Сафонівського сільських клубів, на виконання робіт по зовнішньому освітленню населених пунктів громади, будівництво тротуарів та багато інших питань, які потребують фінансування. До селищної ради з клопотанням звернулась керівництво 17 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області з проханням виділити кошти для придбання спецодягу для рятувальників. Члени комісії, розуміючи важливість цієї служби цивільного захисту, вирішили підтримати на сесії виділення таких коштів для придбання 15 комплектів спецодягу.
Після детального обговорення усіх питань порядку денного члени постійної комісії вирішили рекомендувати раді розглянути на пленарному засіданні запропоновані проекти рішень.