Дмитрівські дітлахи чекають на відкриття ігрового майданчика

Дата: 23.10.2019 16:34

Незабаром в селі Дмитрівка відкриється дитячий ігровий майданчик, який так чекає місцева малеча та їх батьки. І цими теплими осінніми днями діти самостійно організували прибирання прилеглої території, вигрібали сухостій і сухе листя. В неділю, 20 жовтня, депутат селищної ради Г. Мкртчан, надав спеціальну техніку, щоб обрізати сухі верхівки дерев, які під час вітру можуть впасти на дитячий майданчик та завдати шкоди.
В.о. стрости Л. Баланенко висловила щиру подяку всім, хто взяв активну участь у наведенні порядку прилеглої території майданчику - юним активістам села А. Петровій, В. Давиденко, А. Ніжник, О. Кісільову, Д. Ніжник, депутату селищної ради Г. Мкртчану, а також небайдужим місцевим жителям О. Комощуку, В. Лемешенко, С. Малику, С. Ніжнику, В. Гладкому.
Урочисте відкриття дитячого майданчика планується на наступному тижні у дні осінніх канікул, про що вас буде поінформовано додатково.