Сьогодні пенсіонери опановували нове хобі

Дата: 23.10.2019 16:32

Вихід на пенсію не означає, що життя завершилося й людям потрібно переставати бути активними. Навпаки, тепер у них більше часу, щоб подбати про своє здоров’я й опанувати нові хобі. Сьогодні в приміщенні центральної районної бібліотеки пройшло перше заняття гімнастики для слухачів «Університету третього віку». Пенсіонери виконували вправи з великим задоволенням та енергійністю. Посмішки та гарний настрій на обличчях свідчили, що студентам дуже сподобалося, адже спорт зміцнює й загартовує організм. Є багато прикладів, коли люди похилого віку почувають себе не просто як молоді, а набагато краще. Причиною цьому є спорт, яким зайнятися ніколи не пізно.
Територіальний центр запрошує на навчання в УТВ бажаючих слухачів. Запис за телефоном: моб.тел. 096-564-34-97.