Новини з села Дмитро-Білівка

Дата: 21.10.2019 15:08

В.о. стрости с Дмитро-Білівка Ірина Ушканенко повідомила, що майже завершується капітальний ремонт в колишньому приміщенні школи, куди планується перевести сільський будинок культури. Наразі вже встановлено чотири енергозберігаючих вікна, поштукатурили та пофарбували стіни, замінили стару дерев‘яну підлогу на нову, провели електрику, встановили котел під тверде паливо. В цьому преміщені працює фельдшерський пункт та бібліотека, які також в зимку будуть обігріватися, що створить для працівників і відвідувачів комфортні умови. А минулої неділі було проведено благоустрій та поліпшення санітарних умов села, працівники селищної ради висадили 17 берізок та 25 кущів самшиту біля адмінприміщення колишньої сільської ради та дитячого садочка, фельдшерського пункту та бібліотеки.