Соціальне житло для дитини сироти

Дата: 18.10.2019 14:15

Як повідомила завідувачка сектору з питань соціального захисту населення Казанківської селищної ради Маріанна Трофімова, урядом прийнято рішення, спрямоване на зменшення ризиків потрапляння дітей в інтернатні заклади та забезпечення житлом осіб із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Зокрема, затверджено Порядок та умови надання у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Таку субвенцію на придбання житла отримає дитина сирота з с. Великоолександрівка, яка перебувала на соціальному квартирному обліку Казанківської селищної ради. Таке житло вже підібрано і в найближчий час буде придбано. Тож згодом власника нового житла можна буде привітати з новосіллям.