Дбаємо про мешканців нашої громади

Дата: 18.10.2019 13:57

17 жовтня працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Казанківської селищної ради надавали соціальні послуги особам похилого віку та інвалідам, які проживають в с. Великоолександрівка, а також жителям Новолазарівської сільської ради. Завідувач відділення денного перебування, адресної допомоги, соціального захисту сім`ї, дітей та молоді О. Козострига та соціальний працівник Н. Асмолова відвідали малозабезпечені та багатодітні сім`ї, провели роз`яснювальні роботи щодо нових видів соціальних послуг, які надаються відділеннями територіального центру. А С. Грек надала безкоштовні перукарські послуги пенсіонерам цих двох населених пунктів.