«Козацькі забави»

Дата: 17.10.2019 09:54

15 жовтня 2019 року на базі лісового масиву «Косогори» смт Казанка відбулися змагання «Козацькі забави» та І етап збору – змагання юних рятувальників «Школа безпеки» з нагоди дня захисника України та дня українського козацтва. В змаганнях прийняли участь учні закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради. Всіх учасників змагань привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Олександр Лука, який привітав всіх учасників змагань, побажав впевненості у своїх силах, спортивної боротьби та волі до перемоги.

Розпочались змагання «Конкурсною програмою» до якої входили два залікових види: «Патріотичний танець» та «Патріотична пісня». Учасники мали змогу продемонстрували: народні, козацькі, військові та сучасні патріотичні пісні, а також танці, які демонстрували героїзм, силу, мужність та бойовий дух українського народу. По закінченню конкурсної програми керівник туристичних гуртків Гордійчук С. Т. провів майстер-класи для ознайомлення з наступними етапами змагань. Далі команди вирушили крос-походом до якого входили: туристсько-спортивна підготовка, військово-прикладна підготовка, медична підготовка та цивільний захист.

Туристсько-спортивна підготовка складалася з наступних етапів: переправа по жердинах, горизонтальний маятник, рух по маркуванню, рух по лінії на карті та визначення висоти об’єкта.

Військово-прикладна підготовка складалася з етапів: швидкісна стрільба, стрільба з пневматичної гвинтівки та метання гранати.

На медичній підготовці учасники складали іспити з надання медичної допомого у виді тестових завдань.

На цивільному захисті учасники проводили роботи в зоні хімічного та радіаційного забруднення, виготовляли ноші та транспортували потерпілого, а також відбувалося бойове розгортання пожежного автомобіля від автоцистерни.

По закінченню змагань місця розподілилися таким чином:

«Козацькі забави»:

І місце - Казанківська гуманітарна гімназія;

ІІ місце – Новоданилівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2.

І етап збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»:

І місце - Казанківська гуманітарна гімназія;

ІІ місце - Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ місце - Новоданилівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!