По вулиці Центральній розпочали будівництво нового тротуару

Дата: 15.10.2019 08:41

Вулиця Центральна є однією з найбільш жвавих в нашому селищі. Адже на ній розташовані не лише магазини, а й аптеки і, найголовніше, - райлікарня, куди практично щодня по Центральній проходить багато людей. Старий тротуар на цій вулиці, який до цього не ремонтували, напевне, десятки років, як говориться залишав бажати кращого. Та й збудований він був якось неоковирно, з нахилом в один бік, що несло з собою великі незручності для пішоходів і особливо у дні зимової негоди та ожеледиці. А по цій вулиці, нагадаємо, до лікарні ходять часто люди похилого віку, інваліди, пенсіонери. Тож Казанківський селищний голова Олексій Асмолов вирішив кардинально змінити цю ситуацію на краще. Було прийнято рішення прокласти по вулиці Центральній новий тротуар. На будівництві цього важливого соціального проекту робітники працюють не лише у робочі дні, а й у вихідні дні. Було завезено відсів, бетонні бордюри, частина яких вже встановлена, інші необхідні будівельні матеріали. Зараз будівельники знімають старий шар асфальту, засипають ділянки відсівом, трамбують, щоб потім укладати тротуарну плитку. Як просуватимуться ці роботи ми розповідатимемо і надалі.
У ці дні, по вулиці Центральна проводилось санітарне обпилювання дерев і інші роботи з благоустрою.