Відбулись урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

Дата: 11.10.2019 15:35

Сьогодні, 11 жовтня, у святковому, затишному залі районного будинку культури зібралась громада, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму і відзначити – День захисника України. Це свято патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи нашу свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Казанківський селищний голова Олексій Асмолов щиро і сердечно привітав усіх, хто носить звання захисника України, хто в той чи інший час віддав свою відвагу, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Побажав міцного здоров‘я, родинного затишку, добра і миру.
Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять героїв усіх часів, які віддали свої життя за наше мирне майбутнє. Також відбулось покладання квітів до Меморіального комплексу та поклонного Хреста землякам – борцям за свободу і територіальну цілісність України.
За героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на території проведення антитерористичної операції, війсково-патріотичне виховання молоді та з нагоди відзначення Дня захисника України нагороджено грамотами Казанківської селищної ради:
Лощиніна Андрія Вячеславовича – учасника АТО, заступника голови громадської організації « Казанківський районний союз ветеранів та учасників антитерористичної операції»:
Зеля Євгена Миколайовича - учасника АТО, солдата Казанківського районного комісаріату;
Терновського Віталія Вікторовича - учасника АТО;
Дідуха Сергія Миколайовича – учасника АТО.
Святковий концерт підготували та провели працівники РБК та місцеві аматори сцени.