Повчальна екскурсія новоданилівських дошкільнят

Дата: 10.10.2019 11:05

У Новоданилівскому дитячому садочку ,,Білочка" провели дуже захоплююче і повчальне заняття на тему ,,Безпека життя і здоров'я дитини". Дошкільнята ходили на екскурсію до фельдшерського пункту, де сімейна медична сестра Курочка Юлія Ігорівна розповіла багато цікавого та корисного. Дітки дізнались як користуватися номером «103», як правильно себе поводити в лікарні, як надати першу медичну допомогу. Такі заняття необхідні для дошкільнят, адже вони виховують правила культурної поведінки, що не треба боятися лікарів та розуміння необхідності лікування, як допомогти хворому, а саме головне - що здоров'я - це одна з головних цінностей життя. Ось з якими корисними знаннями і правила ознайомились вихованці дитсадка «Білочка».