У міському клубі №1 вшанували людей поважного віку

Дата: 04.10.2019 13:35

У міському клубі №1 Казанківської селищної ради привітали людей похилого віку. Щирими оплесками дякували старенькі працівників клубу за чудовий святковий концерт, який подарував глядачам гарний настрій. Від імені Казанківського селищного голови О. Асмолова з словами привітання до поважних жителів селища звернулась А. Рибенок, головний спеціаліст сектору культури та туризму, а також депутат селищної ради О. Коніщук, голова районної організації ветеранів М. Ризук, начальник управління соціального захисту населення В. Перчиць. Побажали всім міцного здоров‘я, невичерпної енергії і завжди бути в гарному настрої. Свої щирі вітання висловили і юні аматори сцени, першокласники Казанківського ЗЗСО №4. Пенсіонери отримали багато задоволення та позитивних емоцій і вдячні організаторам свята за таку чудову можливість зібратись разом, поспілкуватись, згадати минуле.