«Пісні наших батьків 2019»

Дата: 02.10.2019 15:28

Першого жовтня з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку провели щорічний обласний огляд ветеранських колективів аматорської творчості «Пісні наших батьків». У заході взяли участь майже 500 аматорів, а також і народний вокальний ансамбль Троїцько-Сафонівського сільського будинку культури, керівник якого Тетяна Кошулап. Творчі колективи співали пісні на героїко-патріотичну тематику, козацькі, соціально-побутові, жартівливі пісні, легенди, балади, думи тощо. Особливе місце зайняли твори воєнно-патріотичного спрямування. З міжнародним святом гостей та учасників огляду привітала заслужена артистка України Наталія Баштова. Побажала всім здоров’я, невичерпної молодості, довгих років життя, миру, добра і злагоди. До привітань також долучилися начальник Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, заслужений працівник культури України Михайло Димитров та голова оглядової комісії, заслужений працівник культури України Анатолій Затурян. За збереження та популяризацію воєнно-патріотичної пісні на Миколаївщині, виховання молоді на кращих зразках пісенного мистецтва та участь в обласному огляді «Пісні наших батьків» Дипломом нагороджено народний вокальний ансамбль Троїцько-Сафонівського СБК.