Дбаємо про людей похилого віку

Дата: 02.10.2019 15:26

Допомога людям має бути конкретною й відчутною. Тож у ці дні, до Дня людей поважного віку та Дня ветеранів, за дорученням Казанківського селищного голови О. Асмолова начальник сектору соціального захисту населення М. Трофімова, а також голова районної організації ветеранів М. Ризук, соціальний працівник відділення надомного обслуговування територіального центру О. Литвинцева розвезли і вручили ветеранам і людям похилого віку у їх домоволодіннях та у райлікарні, де окремі з них проходять лікування, двісті тридцять продуктових наборів, а в населених пунктах громади в.о. старост. Таким чином, завдяки не байдужості та уваги Казанківської селищної ради до ветеранів та людей похилого віку нашої громади, одержали необхідні продукти харчування. Казанківці, до яких завітали представники селищної влади, районної організації ветеранів, територіального центру, були дуже вдячні. І, напевно, - це подяка не лише за матеріальну допомогу, а й за турботу і увагу, за те, що про них не забувають.