В селі Великоолександрівка відзначили День людей похилого віку

Дата: 30.09.2019 14:42

27 вересня, до Дня людей похилого віку, в селі Великоолександрiвка вiдбулось свято «Роки людинi до лиця», на яке були запрошені представники старшого покоління. Працівники сільського будинку культури для пенсіонерів підготували чудовий концерт, працівники селищної ради, учні місцевої школи теж прийняли активну участь у підготовці святкової програми. Звучали зворушливі пісні про дідусів і бабусь, вiршi, гуморески та привiтання. Пенсіонери прийняли участь у конкурсi «Вiдгадай кiнофiльм». За активну участь у суспільному та культурному житті громади, за вагомий внесок у культурну спадщину країни та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку найактивнiші представники старшого поколiння Панченко Вiра Антонiвна, Мирошниченко Галина Григорiвна, Василенко Аза Анатолiївна буди нагороджені подяками Казанкiвськоi селищної ради. Зустрiч пройшла тепло i зворушливо.