А мрії здійснюються…

Дата: 27.09.2019 09:59

Про Одесу вже стільки всього сказано, що, напевно, кожен знає, наскільки це колоритне місто. Складно обрати, що в ньому найкраще — море чи Дерибасівська, численні пам’ятники або театри, архітектура. Височезні будівлі у старовинному стилі, ковані дорожні вказівники й вуличні ліхтарі, шум прибою і гарячий пісок — все це Одеса — місто, в яке закохуєшся з першого погляду. Обійти його за день просто неможливо, адже стільки всього хочеться побачити. Але в слухачів університету третього віку територіального центру Казанківської селищної ради була мрія, відвідати Одеський оперний театр і хоч на календарі було 22 вересня, але погода була по літньому сонячна і крім театру ми мали змогу хоч трохи побачити чарівну, неповторну Одесу. Театр неперевершений, а балет «Лебедине озеро», який побачили слухачі, зачарував своїм виконанням.
Слухачі та викладачі Університету третього віку висловлюють щиру і сердечну подяку Казанківському селищному голові Олексію Асмолову за надану можливість побувати в Одесі, корисно і цікаво провести свій вільний час.