Казанківська громада успішно пройшла курс з муніципального енергетичного менеджменту

Дата: 20.09.2019 09:08

18 вересня у м. Києві пройшов фінальний семінар «Сприяння підвищенню енергоефективності в житловому секторі ОТГ», організатором якого є Програма «U-LEAD з Європою» та проект «Енергоефективність у громадах ІІ» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Модератор Володимир Перегудов, старший координатор проекту, привітав присутніх, а потім відбулась офіційна церемонія вручення сертифікатів, які підтверджують успішне проходження курсу з муніципального енергетичного менеджменту. Також присутніх привітали Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою», Рікардо Кюльхайм, директор проекту «Енергоефективність у громадах ІІ». Після закінчення церемонії вручення сертифікатів про закінчення тренінгової програми відбулись сесії: загальний огляд основних змін у сфері надання житлово-комунальних послуг; практика управління багатоквартирним будинком в умовах сучасного законодавства; фінансові інструменти для реалізації енергоефективних проектів у житловому фонді.
Від Казанківської громади участь у семінарі взяли заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Леонід Новицький та спеціаліст відділу інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ганна Татаринцева.