Забезпечено підвезення учнів у заклади освіти Казанківської громади

Дата: 17.09.2019 15:07

Як зазначив начальник відділу освіти О. Лука, в об‘єднаній громаді забезпечено регулярне безоплатне підвезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів і додому. Так, до Новоданилівської школи забезпечено підвіз дітей із 7 населених пунктів, всього 82 учня, до Михайлівської – з 2 сіл 14 учнів, до Троїцько-Сафонівського закладу освіти – 57 учнів. Всього 153 дітям шкільного віку забезпечено підвіз до місць навчання. «На це передбачено кошти у бюджеті на 2019-2020 навчальний рік, які необхідні для утримання шкільного автотранспорту, забезпечення паливно-мастильними матеріалами та головне – вжито заходів щодо збереження життя і здоров‘я дітей під час підвезення їх до шкіл та додому», - повідомив селищний голова О. Асмолов.