Новоданилівським дошкільнятам нудьгувати ніколи….

Дата: 16.09.2019 15:15

У Новоданилiвському дитсадку ,,Бiлочка" відбулась цікава подія, вихованці побували на екскурсії, відвідали Пожежну частину. Лейтенант внутрiшньої служби Начальник вiдомчої пожежної охорони Назаров Микола Миколайович та прапорщик Крижанiвський Володимир Ярославович ознайомили дітей з Правилами поводження з вогнем, вогне-вибуховими предметами, як правильно користуватися побутовими приладами, а саме телевiзором, праскою, пилососом, вчили хлопчиків і дівчаток користуватися при потребi номером "101"- виклик пожежної допомоги. Також пояснювали, що не можна гратися з сiрниками, запалювати папiр, пух тополi, траву, без догляду дорослих не можна розпалювати багаття. Систематизовували знання дiтей про користь та шкоду вiд вогню та вогнепальних засобів – сірників, електроприладів, iгрових вибухiвок. Отже такі екскурсії не тільки цікаві, але й повчальні, виховують у малечі почуття обережностi та знання елементарних правил поводження з вогнем.