Стартували Kyiv Dialogue

Дата: 02.09.2019 14:30

Стартували???? Kyiv Dialogue
30 серпня в парку «Левада» відбулось відкриття арт-майданчика «Є_своє», що фінансується за рахунок коштів Казанківської селищної ради та міні-ґранту Київського Діалогу в 2019 р. за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Вітаючи присутніх, селищний голова Олексій Асмолов, подякував всім небайдужим мешканцям, що долучились до облаштування, закликав до збереження створеної окраси громади. Координаторка проєкту, фахівець селищної ради, Людмила Тимощук, анонсувала заходи, подякувала SSVG East Fund Investment Limited за безкоштовну ліцензію на показ мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Дарія Фрич-Алчіна, регіональна координатора Київського Діалогу, відзначила активну участь команди Казанківської ОТГ у всіх заходах, якісну реалізацію проекту.
Детально про свято читайте в газеті «Голос Казанківщини»
#ВикраденаПринцеса