Колегія відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради

Дата: 31.08.2019 08:38

30 серпня на базі Троїцько-Сафонівського ліцею за участю Казанківського селищного голови  Олексія Асмолова відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради. В роботі колегії взяли участь керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, голова районної ради Профспілки працівників освіти України Ольга Дьоміна. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Лука доповів про  підсумки роботи закладів освіти щодо забезпечення розвитку освіти в Казанківській селищній раді за 2018/219 навчальний рік та визначив завдання на 2019/2020 навчальний рік.

Олександр Богданович звернув увагу присутніх на матеріальне забезпечення НУШ, ознайомив із перспективами розвитку освітньої галузі. За результатами роботи колегії були прийняті відповідні рішення. О.Лука вручив директору Троїцько-Сафонівського ліцею Ользі Аленіній  Диплом департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за підготовку та участь у Всеукраїнському конкурсі-огляді з охорони праці серед загальноосвітніх навчальних закладів.