Відбулась важлива нарада

Дата: 12.07.2019 14:35

11 липня, відбулась робоча нарада з питань соціального захисту населення Казанківської громади, на якій селищний голова О. Асмолов представив новопризначену завідуючу сектором з питань соціального захисту населення М. Трофімову. Також О. Асмолов зазначив, що М. Трофімова має великий досвід роботи в системі соціального захисту, що знадобиться для ефективної організації такої роботи у нашій об‘єднаній територіальній громаді. Надалі в ході наради її учасників було проінформовано про функціональні обов’язки, основні напрямки діяльності, пріоритетні завдання, які стоять перед новоствореним сектором. Також були обговорені питання організація діяльності у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, впровадження в дослідну експлуатацію програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». В ході наради було надано відповідні доручення в.о. старостам та іншим працівникам.