Згуртована команда селищної ради наводить лад на «Леваді»

Дата: 31.05.2019 10:40

Сьогодні у парку відпочинку «Левада» дуже гаряче, йдуть останні приготування до свята Міжнародного дня захисту дітей. За пропозицією селищного голови О. Асмолова працівники апарату, всіх відділів та установ селищної ради взяли участь у наведенні порядку на території парку. Вже завершено роботи на танцмайданчику. Дружно і злагоджено наша згуртована команда наводить лад у парку, вже покосили траву, якої чимало після рясних травневих дощів, навіть техніка не витримувала напруги і великої трав‘яної маси, тож навіть довелось оперативно ремонтувати мотокоси. Прибрали сміття, планують грунт по периметру танцмайданчика, заасфальтували частину території, пофарбували арку на центральному вході, а також металевий місток через річку Висунь. Спеціалісти перевірили стан електричного освітлення зони відпочинку. Завдяки колективу селищної ради підготовку до дитячого свята проведено на належному рівні. Чекаємо діточок та дорослих на свято, яке відбудеться 1 червня.