Відбулось засідання постійної комісії

Дата: 21.05.2019 14:35

Відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку, яке провела голова комісії В. Кривцова. Депутати обговорили три проекти рішень порядку денного ХІV сесії сьомого скликання. Спеціаліст з питань юридичного забезпечення Н. Кривоцюк ознайомила присутніх з проектом рішення «Про прийняття Комунального закладу «Казанківська дитяча музична школа» та закріпленого за нею майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району до комунальної власності Казанківської селищної ради», детально обговорили положення про дитячу музичну школу, фінансово-господарську діяльність та матеріальну технічну базу закладу, а також штатний розпис. Депутати погодили проект рішення про затвердження положення про формування кадрового резерву у виконавчому комітеті селищної ради. Не менш цікавим було обговорення Програми підтримки розвитку первинної медичної допомоги Казанківської селищної ради на період до 2021 року, яка буде спрямована на задоволення потреб населення в охороні здоров‘я, забезпеченні прав громадян на якісну і доступну первинну медичну допомогу.