До відкриття дитсадка в с. Новоданилівка – готові!

Дата: 21.05.2019 14:34

Цими днями у Новоданилівському дитячому садочку «Білочка» проходять останні приготування до відкриття дошкільного навчального закладу. Працівники селищної ради Ю. Бондаренко та О. Канін встановили та підключили до мережі енергопостачання нову електричну плиту, ємкість для питної води на 700 літрів, а також замінили 4 старі електровимикачі на нові. Також полагодили 15 метрів електричного кабелю від котельні до приміщення дитсадка, змонтували систему водопостачання до харчоблоку дитячого закладу. Як зазначив селищний голова О. Асмолов, створення належних умов для перебування дітей у дитячих навчальних закладах є одним з пріоритетів у діяльності нашої громади.