Відбулось засідання постійної комісії

Дата: 20.05.2019 15:06

Відбулось засідання постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров‘я, освіти, культури, спорту

Сьогодні, 20 травня, відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань соціального захисту, охорони здоров‘я, освіти, культури, спорту, яке провела голова комісії О. Коніщук. Загалом було розглянуто п‘ять питань, які виносяться на чергову сесію селищної ради. Депутати обговорили проекти рішень «Про визначення Троїцько-Сафонівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Казанківскьої селищної ради Казанківського району Миколаївської області», «Про затвердження Положення про комунальний заклад «Публічна бібліотека Казанківської селищної ради» в новій редакції», «Про прийняття Комунального закладу «Казанківська дитяча музична школа» та закріпленого за нею майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району до комунальної власності Казанківської селищної ради». Також погодили проект рішення «Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медичної допомоги Казанківської селищної ради на період до 2021 року». Програма спрямована на задоволення потреб населення в охороні здоров‘я, забезпеченні прав громадян на якісну і доступну первинну медичну допомогу, мета якої – поліпшення демографічної ситуації, збереження і зміцнення здоров‘я населення та забезпечення соціальної справедливості і прав громадян на охорону здоров‘я. Доповідала головний бухгалтер комунального не комерційного підприємства Казанківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Н. Каленко. Про хід виконання програми «Турбота» в 2018 році, доповіла секретар селищної ради Л. Міненко, яка повідомила, що з кожним роком програма не втрачає своєї актуальності, а навпаки, розширюється комплекс заходів для подальшого вирішення питань соціального характеру. Одним із головних завдань селищної ради – забезпечення гарантій соціального захисту окремих категорій громадян, які проживають на території об‘єднаної громади. Основними категоріями, що потребують особливої уваги з боку селищної ради є пенсіонери, особи з інвалідністю, особи постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасники бойових дій, внутрішньо переміщенні особи, а також сім‘ї, що опинились в складних життєвих обставинах. Плановий фінансовий ресурс програми за 2018 рік склав 132 151 тисяч гривень, профінансовано – 131 912 тисяч гривень.
Після обговорення члени постійної комісії вирішили рекомендувати раді розглянути на пленарному засіданні запропоновані проекти рішень.