Візит до Словенії завершується

Дата: 17.05.2019 11:50

Проект «Енергоефективність у громадах ІІ», який за підтримки програми «U-LEAD з Європою» стартував 13 травня у Словенії, вже добігає кінця. За п‘ять днів представники об‘єднаних територіальних громад України встигли відвідати м. Любляни, Веленє, Целє, Словень-Градець, Мислині, Жалець. Вчора проектна команда побувала на офіційному прийомі у кабінеті міського голови муніципалітету Словень-Градець. Цього дня відбулись дискусії - процес прийняття рішень щодо заходів з підвищення енергоефективності в громадських будівлях, обговорювали перше самостійне будівництво в регіоні: Американська міжнародна школа Загреба, відвідали нові котельні в початковій школі Мислині, а також новий спортивний зал, побудований за стандартом будівлі з нульовим енергетичним балансом. Не менш цікава дискусія відбулась щодо реконструкції інфраструктури громадського освітлення в муніципалітеті Жалець.