Співпраця з центром надання безплатної правової допомоги

Дата: 17.05.2019 08:48

На початку травня  2019 року начальником  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області  Челнаковою Іриною Олександрівною (Ірина Челнакова) було організовано відвідування суб’єктом пробації відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета заходу – надання безоплатної правової допомоги  особам, які перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації.

Засуджений звернувся  з питанням про надання консультативної допомоги  щодо вирішення проблеми  у земельному  питанні.  Заступник начальника відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ликова Інна Анатоліївна (Inna Lykova) надала засудженому правову допомогу у вирішенні його проблемного питання.

По закінченню зустрічі Інна Анатоліївна надала суб’єкту пробації буклети, щоб він мав можливість отримати інформацію щодо діяльності центру з надання безоплатної правової допомоги та у разі необхідності звернутися до відповідного відділу.

Начальник Казанківського районного сектору

філії Державної установи «Центр  пробації»

в Миколаївській  області

І.О. Челнакова