Навчальний візит до Словенії

Дата: 15.05.2019 09:59

Для представників об‘єднаних територіальних громад України у Словенії розпочався інформаційний семінар та технічний тур «Енергоефективність у муніципалітетах ІІ», який проходитиме з 13 по 17 травня. Навчання організовані проектом «Енергоефективність у громадах II», який реалізується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), та програмою «U-LEAD з Європою». У навчальній поїздці до Словенії беруть участь Казанківський селищний голова Олексій Асмолов та спеціаліст відділу інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ганна Татаринцева. Сьогодні в міській адміністрації м. Любляна проходять дискусії на теми «Енергоменеджмент у громадському секторі», «Об‘єднані громади в проекті ELENA”, «Споживання тепла, моделювання поставок та картографування, як інструмент для стратегічного муніципального енергетичного планування», а також «Модернізація громадських будівель завдяки РРР ЕРС та енергоменеджмент модернізованих будівель у Любляні». Цього дня передбачена також і культурна програма – прогулянка на човні по річці Любляниці.