Встановлюють освітлення на греблі в центрі смт Казанка

Дата: 07.05.2019 13:53

Жителі смт Казанки неодноразово звертались до селищної ради з проханням встановити ліхтарі на греблі в центрі селища, яка знаходиться біля, як називають його в народі, «лікарняного» ставка. Це, можна сказати, головна пішохідна артерія, яка з‘єднує центр з іншими вулицями селища. Тож за ініціативи депутатів селищної ради Н. Шевчук та В. Тиховліза сьогодні, 7 травня, розпочались довгоочікувані роботи по встановленню зовнішнього освітлення на греблі, яка раніше ніколи не освітлювалась. Вже встановлено 5 нових залізобетонних опор, зараз прокладається електричний провід, та в ході робіт також встановлять 5 світлодіодних прожекторів. Ці важливі роботи виконує бригада ФОП «Терентєв І.П.». Як підкреслив селищний голова О. Асмолов, благоустрій території населених пунктів об’єднаної громади – один з пріоритетних напрямків роботи селищної ради та її виконавчого комітету.