Благоустрій – справа всіх і кожного!

Дата: 03.05.2019 14:44

Шановні жителі та гості селища, ви бачите, як змінюється центральна вулиця Казанки? Сьогодні вранці, коли люди йшли на роботу, звернули увагу, як покращала наша головна вулиця. З приходом весни основне завдання селищної ради - наведення чистоти і порядку в селищі. Протягом тижня працівники з благоустрою селищної ради працюють у посиленому режимі, облаштовують центр Казанки, а саме розчищають та білять бордюри, дерева, підмітають тротуарні доріжки, обкошують траву на узбіччі дороги, наводять лад біля пам‘ятників загиблим воїнам.Тож, шановні жителі, закликаємо вас долучитися до робіт з благоустрою нашого населеного пункту. Коли смакуєте цукерки, морозиво, або п‘єте якісь напої, то не кидайте обгортки та пусті пляшки у фонтан або на газони, мабуть дома так не робите, під ноги не кидаєте. Тож давайте будемо поважати працю інших та змінюватись на краще, а також змінювати наше життя і рідне селище. Все таки приємно, коли навколо чисто і затишно, а коли бачите, що хтось смітить, не соромтесь зробити зауваження. Як говорив професор Преображенський з роману М. Булгакова «Собаче серце»: «...разруха не в клозетах, а в головах…», а це значить кидати сміття не повз, а в урну, не сміти навкруги.